• 21 LUT 19

Zaproszenie do składania propozycji na wykłady, seminaria, wykłady i inne formy nauczania uniwersyteckiego

Uniwersytet Szczeciński dąży do wzbogacenia swojego programu edukacyjnego i zwiększenia współpracy z zagranicznymi uczelniami i naukowcami.

W ramach realizacji projektu „UNIWERSYTET 2.0 – STREFA KARIERY” („Uniwersytet 2.0 – Strefa Kariery”) współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego (numer umowy POWR.03.05.00-00-Z064 / 17-00 ), zaprasza naukowców zapisanych na lub zatrudnionych przez zagraniczne uniwersytety do składania wniosków o wykłady, seminaria, wykłady i inne formy nauczania uniwersyteckiego.

Zgodnie z umową, uniwersytet zwraca koszty podróży i utrzymania. Ponadto Uniwersytet oferuje wynagrodzenie za prowadzenie zajęć dydaktycznych. Minimalna liczba proponowanych godzin lekcyjnych to 30.

Nie ma ograniczeń w zakresie kierunków studiów. Wnioskodawcy są jednak proszeni o konsultacje w celu oszacowania wartości zamówienia.

Kompletna propozycja od zagranicznego wykładowcy obejmuje:

1. Propozycje wykładów, seminariów, ćwiczeń i innych form nauczania uniwersyteckiego, w tym krótka prezentacja proponowanych tematów i liczby proponowanych godzin dydaktycznych.
    2. Szczegółowy życiorys, w tym lista ważnych i aktualnych publikacji.
    3. Szacunkowa stawka wynagrodzenia za godzinę lekcyjną (45 minut), w tym wszystkie składniki (zajęcia dydaktyczne, koszty podróży, zakwaterowanie).

Prosimy o przesłanie pełnych propozycji na adres e-mail: eliza.wancerz@univ.szczecin.pl